A.T.A. technik – dodavatel automatických dveří, prosklených stěn

Firma A.T.A. technik, s.r.o. se od svého vzniku věnuje otvorovým prvkům značek "record", "DORMA" a "Novoferm". Automatické dveře švýcarského výrobce "record" si v současné době získávají stále větší oblibu a s šířící se výstavbou mnohotvárných komerčních objektů jejich uplatnění stále narůstá. Pro zákazníky je připravena komplexní nabídka včetně prací na projektových přípravách a následné kompletace, montáže i servisu. Celoskleněné dveře a prosklené stěny "DORMA" mají moderní a účelový design, čímž mohou uspokojit maximální zákazníkovy požadavky. Výrobní program firmy "Novoferm" se svým uceleným programem pro řešení garážové techniky a komplexním programem řešení v oblasti průmyslové techniky může uspokojit prakticky každý požadavek zákazníka.

Celý sortiment

Automatické dveře
Přímoposuvné   Teleskopické   Úhlové   Skládací   Obloukové   V provedení pro únikové cesty   Otočné   Karuselové
Prosklené stěny
Prosklené posuvné a skládací stěny Dorma HSW   Prosklené stěny s otevíravými dveřmi   Celoskleněné posuvné dveře   Celoskleněné dveře interiérové (do zárubní)
 
Průmyslová vrata
Sekční   Rolovací   Rychloběžná rolovací   Kyvná vratová křídla   Průmyslové pásové závěsy
Garážová vrata
Sekční ocelová   Sekční dřevěná   Výklopná ocelová   Výklopný dřevěná   Rolovací vrata   Stropní pohony   Pohony Novogate   Systém Vivoport   Systém NovoPort
 
Požární dveře a konstrukce
Rolovací mříže
 
Nakládací technika
Hydraulické vyrovnávací můstky   Těsnící límce
 
Produkty
Fotogalerie
Copyright: A.T.A. Technik společnost s ručením omezeným 2009–2010