Přepnout jazyk
Poptávka na produkt
Poptávka na servis

Kariéra

Náplň práce:

  • Kontrola připravenosti objektu/staveb dle smluvního ujednání pro následnou realizaci montáže námi dodávaných dveřních systémů aj.
  • Aktivní účast na kontrolních dnech a dalších prověrkách a kontrolách konaných na realizovaných akcích
  • Spoluzodpovídá za dodržení smluvních termínů a aktivní komunikaci se stavbyvedoucím objednatele
  • Operativně komunikuje s navazujícími provozy/odděleními a informuje o okolnostech, které ovlivňují plnění plánu
  • Spoluúčast na koordinaci činností montážních pracovníků s jejich přímým nadřízeným
  • Kontrola stavební a montážní dokumentace, včetně stavebního deníku
  • Evidence provádění montážních činností¬

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru/stavebnictví
  • Praxi na podobné pozici
  • Orientaci v projektové dokumentaci
  • Aktivní osobu, se zájmem o práci v terénu
  • Týmového hráče
  • Aktivního řidiče

Nabízíme:

  • Zajímavou práci, kde se člověk nenudí
  • Odpovídající ohodnocení
  • Odborné zaškolení k prvotní orientaci
  • Firemní vozidlo i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené
  • Firemní akce

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis na adresu: prace@raccoondoors.com

Jste akční, nebojíte se nového, nedělá vám problém cestovat a chcete poznat fajn lidi? Potom hledáme právě Vás!

Vaši hlavní náplní bude:

  • montáž, instalace a opravy automatických vstupních systémů
  • zajištění servisních prací, vč. oprav, prohlídek a revizí
  • komunikace s provozovateli instalací
  • zaškolení obsluhy
  • servis pro zákazníky dle rozdělených regionů

Očekáváme:

  • SOU/SŠ technického směru,
  • praxi v oblasti servisu automatických, karuselových dveří, posuvných bran nebo automatických rolet výhodou
  • osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • být zapálený učit se novým věcem
  • ochotu cestovat
  • aktivního řidiče s ŘP, sk. B
  • praxi v oblasti TZB výhodou
  • vyhláška č. 50/78 Sb. výhodou

Nabízíme:

  • odpovědnou a samostatnou práci u zákazníků
  • zaškolení v rámci odbornosti
  • zázemí úspěšné výrobně-obchodní společnosti
  • profesní a odborný růst
  • zajímavé mzdové a pracovní podmínky
  • veškeré náhrady v souvislosti s cestováním dle zákona
  • pracovní smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení
  • dovolená 25 dnů, příspěvek na stravování
  • v nekonečné řadě radost z dobře provedené práce